Usługi
Menu główne

Kontakt

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta
EKO Sp. z o.o.
62-800 Kalisz, ul. Łódzka 19
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837

 

Biuro

62-800 Kalisz, ul. Łódzka 19
tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl

biuro@eko.kalisz.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 - 16.00

Baza:

62-800 Kalisz, Niedźwiady 38
tel. 62 760 29 03
tel./fax 62 760 29 01
e-mail: baza@eko.kalisz.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 - 15.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Katarzyna Babiarczyk - nr wew 37
kasia.babiarczyk@eko.kalisz.pl

Tobiasz Olejniczak- nr wew 34
tobiasz.olejniczak@eko.kalisz.pl

 

DZIAŁ WINDYKACJI

Anna Bartosik - nr wew 45
anna.bartosik@eko.kalisz.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Maciej Hełmecki - nr wew 42

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Monika Kołodziejek - nr wew 35
monika.kolodziejek@eko.kalisz.pl

DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Renata Bieniek - nr wew 44
renata.bieniek@eko.kalisz.pl

DZIAŁ KADR

Adrianna Żabierek - nr wew 39
ada@eko.kalisz.pl

SEKRETARIAT

Elżbieta Karbowska - nr wew 31
biuro@eko.kalisz.pl

BAZA

tel. 62 760 29 03
tel./fax 62 760 29 01

Beata Kotecka
beata.kotecka@eko.kalisz.pl

Przemysław Banasiak
przemyslaw.banasiak@eko.kalisz.pl

Anna Matusiak
anna.matusiak@eko.kalisz.pl

Karol Rudowicz
karol.rudowicz@eko.kalisz.pl


Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy


Dojazd do firmy

Działalność społeczna

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.