Usługi
Menu główne

Kontakt

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta
EKO Sp. z o.o.
ul. Zjazd 23, 62-800 Kalisz
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837
BDO: 000005697

 

Biuro obsługi klienta

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl


Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 16.00

logistyka

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
tel. 62 760 29 03
tel./fax 62 760 29 01
e-mail: logistyka@eko.kalisz.pl


Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 15.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Katarzyna Babiarczyk - nr wew 37
kasia.babiarczyk@eko.kalisz.pl

Tobiasz Olejniczak- nr wew 34
tobiasz.olejniczak@eko.kalisz.pl

 

INFORMACJA DLA KLIENTÓW ORAZ GOŚCI ODWIEDZAJĄCYCH NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO

Informujemy, że na terenie naszego Przedsiębiorstwa obowiązują standardy bezpieczeństwa. Każdy gość zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podanych w standardzie. Złamanie jakiejkolwiek z wymienionych zasad oznacza złamanie regulaminu.

            

DZIAŁ WINDYKACJI

Anna Bartosik - nr wew 45
anna.bartosik@eko.kalisz.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Maciej Hełmecki - nr wew 42

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Monika Kołodziejek - nr wew 35
monika.kolodziejek@eko.kalisz.pl

DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Renata Bieniek - nr wew 44
renata.bieniek@eko.kalisz.pl

DZIAŁ KADR

Adrianna Żabierek - nr wew 39
ada@eko.kalisz.pl

SEKRETARIAT

Elżbieta Karbowska - nr wew 31
biuro@eko.kalisz.pl

LOGISTYKA

tel. 62 760 29 03
tel./fax 62 760 29 01
logistyka@eko.kalisz.pl

Beata Kotecka
beata.kotecka@eko.kalisz.pl

Przemysław Banasiak
przemyslaw.banasiak@eko.kalisz.pl

Anna Matusiak
anna.matusiak@eko.kalisz.pl

Karol Rudowicz
karol.rudowicz@eko.kalisz.pl

Mikołaj Mąka
mikolaj.maka@eko.kalisz.pl

Janusz Rapalski
janusz.rapalski@eko.kalisz.pl

UTRZYMANIE terenu ZIELENI

Dorota Pokusa - nr wew 40
tel. 575 227 070

dorota.pokusa@eko.kalisz.pl

ogrody@eko.kalisz.pl

 

DZIAŁ OPERACYJNY

Justyna Zielnik - nr wew 77
justyna.zielnik@eko.kalisz.pl


Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy


Dojazd do firmy

Działalność społeczna

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta Eko Sp. z o. o. 

Zapraszamy do nowej siedziby Działu Obsługi Klienta
Niedźwiady 38

( teren dotychczasowej Bazy EKO ), 62 – 800 Kalisz
przy drodze krajowej nr 25 – kierunek Kalisz – Konin

Biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem:
62 / 764 – 22 – 96 lub 62 / 767 – 23 - 30

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.